Olga Pytel

Olga Pytel

arch. wnętrz / właściciel

PRACOWNIA / O NASINSPIROOM INTERIORS to autorska pracownia założona i prowadzona przez Olgę Pytel- architekt wnętrz z wykształcenia, zawodu i zamiłowania, mającą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w kreacji przestrzeni.

Inspiroom Interiors jest małą pracownią skupiająca docelowo maksymalnie do kilku osób, które łączy podobna pasja i estetyka .   Głównym celem i misją pracowni jest projektowanie nowoczesnych wnętrz  ze szczególną dbałością o jakość projektu oraz wysokie standardy współpracy na linii architekt-inwestor.

 Poprzez uczestniczenie w najważniejszych wydarzeniach w branży wnętrz, meblarstwa i dizajnu zarówno w kraju jak i za granicą, jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami, śledzimy tendencje i wyciągamy wnioski, wszystko po to aby tworzyć wnętrza ponadczasowe.

Obszarem działania pracowni jest woj. mazowieckie, głównie okolice Warszawy, jednak możliwa jest współpraca na terenie całego kraju.

Inspiroom Interiors współpracuje ze sprawdzonymi wykonawcami, producentami  i dostawcami, oferującymi produkty w jakości zgodnej ze standardami pracowni i w rozsądnych cenach.

Pracownia projektuje wnętrza prywatne -domy, apartamenty, mieszkania oraz wnętrza publiczne i komercyjne.

JAK PRACUJEMY? W czasie pierwszych rozmów, określimy Twoje potrzeby, wymagania i optymalny zakres współpracy. Następnie dokonamy analizy potencjału aranżacyjnego wnętrza. Odpowiednią aranżacją poprawimy proporcje i funkcjonalność wnętrz oraz stworzymy nastrój taki jak lubisz: przytulny, elegancki, klubowy, czy inny w zależności od Twoich oczekiwań. Łącząc wiedzę , doświadczenie i znajomość aktualnych trendów we współczesnej architekturze i designie, zaprojektujemy oryginalne, ciekawe wnętrza skrojone ”na miarę” i w ramach Twoich możliwości budżetowych. Osadzenie projektu w konkretnych ramach budżetowych jest niezwykle ważne dla sukcesu i powodzenia późniejszej realizacji projektu.

 Na każdym etapie projektowania i wdrożenia projektu, otrzymasz wsparcie i pomoc ze strony pracowni, co pozwoli Ci uniknąć  wielu błędów, oszczędzić czas oraz podjąć najlepsze decyzje w kwestii rozwiązań technicznych, funkcjonalnych i estetycznych.

Musisz wiedzieć, że cały proces powstawania projektu jest oparty na ścisłej i intensywnej współpracy i komunikacji pomiędzy architektem i inwestorem, wymaga więc czasu, wielu podjętych decyzji, telefonów, spotkań i wymienionych maili, ale efekt finalny pozytywnie Cię zaskoczy.

Zapraszamy do współpracy!

GALERIA

Zobacz nasze projekty i realizacje!

Nasze publikacje

Realizacje naszych projektów, które ukazały się w prasie branżowej.